o ROJI

roji-small

Inspirováno ženami

Silnými, noblesními a podnikavými. Jako je Hana Podolská, jejíž příběh provází ROJI od počátku. Majitelka prvorepublikového módního salonu, která se stala symbolem kultivovanosti, opravdové elegance a poctivé krejčoviny.

about_zeny

ANY SIZE

of clothes & body

Velikost je u ROJI relevantní pojem. Ať už vašich křivek těla nebo oblečení. To anatomii ženského těla přizpůsobujeme už ve fázi střihu i přímo na míru.

jita

JITKA

Když jsem se před čtyřmi lety rozhodla přihlásit do kurzu šití a naučit se pracovat se střihy, nikdy by mě nenapadlo, že čtyři roky na to, budu psát o své značce na web.

Od začátku jsem měla víru a odhodlání dělat věci jinak, s láskou a respektem ke krejčovskému řemeslu. Inspiraci jsem našla u Hany Podolské nejen pro loňskou přehlídku, ale především pro touhu naučit se krejčovskému řemeslu jako tomu bylo v módních salonech za první republiky. A protože jsem perfekcionistka do morku kostí, naše cesty se letos střetly znovu. Po mnoha nezdarech jsem narazila na paní krejčovou, která u Hany Podolské pracovala. Mám tedy čest učit se od této paní a nenechat tak krejčovské řemeslo dále zkomírat.